Minimalist Web

Bilgi Teknolojileri A.Ş. Menü

12WEB SİTESİ SEO PAKETİ

Uygulama

Web sitesinin her bir sayfası, tasarım giydirilmiş makalelerdir. Dolayısıyla başlık, önsöz, giriş, gelişme, sonuç paragrafları ile resim ve videolardan oluşur.

Sayfa Adı

Sayfa Adı

Ziyaretçilere; ilk olarak Sayfa adı (title) vurgulanır. Sayfa içeriğiyle ilgili anlamlı başlık olmalıdır. SEO için ideal başlık en fazla 60 karakter olmalıdır.

İNCELEYİN
Sayfa Bilgisi

Sayfa Bilgisi

Web sayfasının önsözüdür (description). Ziyaretçiler, sayfanın, sorgularıyla ilgili olup olmadığını buradan anlar. İdeal description uzunluğu 160 karakterdir.

İNCELEYİN
Özgün İçerik

Özgün İçerik

Birşeyler yapabilmekten daha önemlisi; etkili sunum için yazıya dökebilmektir. Doğru anahtar kelime stratejisiyle özgün içerik üretimi SEO'da çok önemlidir.

İNCELEYİN
tr/img/min/seo-yontemleri/organik-seo/uygulama/resimler/resimler.jpg-|-Resimler-|-Resimler

Resimler

Resimler, yazıların daha iyi algılanıp, akılda kalmasını sağlayan görsel hafızayla ilgili kaynaklardır. Resimlerin seçimleri en az özgün içerik kadar önemlidir.

İNCELEYİN
tr/img/min/seo-yontemleri/organik-seo/uygulama/videolar/videolar.jpg-|-Videolar-|-Videolar

Videolar

YouTube ile tüm dünyanın en önemli pazarlama aracı olan videolar, metin ve resimlerden oluşan içeriğin daha etkili olmasını sağlar. Bu iyi değerlendirilmelidir.

İNCELEYİN
tr/img/min/seo-yontemleri/organik-seo/uygulama/kaynaklar/kaynaklar.jpg-|-Kaynaklar-|-Kaynaklar

Kaynaklar

Web sitesinde yayınlanan içeriklerlerin, doğru ve güncel kaynaklarla desteklenmesi; içeriğin ve yayıncının daha fazla ciddiye alınmasını sağlayan bir unsurdur.

İNCELEYİN