Minimalist Web

Bilgi Teknolojileri A.Ş. Menü

12WEB SİTESİ SEO PAKETİ

Web Yazılım

Web site yayınının aksamaması gerekir. Zamanla teknolojiye ayak uyduracak şekilde geliştirilmesi gerekir. Yazılım ekibinin uzmanlığı ve vizyonu çok önemlidir.

Back-end

Back-end

Web sitesinin görünmeyen tarafıdır. Sunucu tarafında çalışmanın genel ifadesidir. Kullanıcılar bu alana müdahale edemezler, burada ne olup bittiğini bilmezler.

İNCELEYİN
Front-end

Front-end

Kullanıcının gördüğü ön yüzü ifade eder. HTML5, CSS ve Javascript gibi programlama dilleri kullanılır. Front-end tarafında grafik arayüz oluşturulur, sunulur.

İNCELEYİN
Teknolojiler

Teknolojiler

Web geliştirme, sonu olmayan bir süreçtir. Daha verimli, daha etkili, daha ekonomik ve daha rekabetçi sonuçlar hedeflenmelidir. Geliştirici vizyoner olmalıdır.

İNCELEYİN

Bir web sitenin kullanılabilir duruma gelebilmesi için web yazılım uygulanması gerekir. Web sitesinde bulunan her bir işlev web yazılım sayesinde oluşturulur.

Web site yazılımı, kullanıcıların görebildiği (front-end) ve kullanıcıların göremediği (back-end) olmak üzere 2 kısımdan oluşur. Front-end kısmında tasarım ağırlıklı çalışılır. Kullanıcı deneyimi açısından front-end kısmı oldukça önemlidir. Back-end kısmında ise sitenin sunucu tarafında çalışma yapılır. Web yazılım için kullanılacak birçok teknoloji bulunmaktadır ve sürekli olarak geliştirilmektedir.

Referans : https://tr.wikipedia.org/...

Alışveriş sepeti:

Form hata uyarıları!