Minimalist Web

Bilgi Teknolojileri A.Ş. Menü

12WEB SİTESİ SEO PAKETİ

Teknolojiler

Web geliştirme, sonu olmayan bir süreçtir. Daha verimli, daha etkili, daha ekonomik ve daha rekabetçi sonuçlar hedeflenmelidir. Geliştirici vizyoner olmalıdır.

AMP

AMP

AMP; bir web bileşenleri çerçevesi olup, web sitelerinin daha hızlı ve daha küçük boyutta olmasını sağlar. Bu nedenle bazı kısıtlamalar vardır. Geliştiriliyor.

İNCELEYİN
APP

APP

APP (Application) ; belli fonksiyonları gerçekleştirmek için özel üretilen uygulamalardır. Örn; websitesine iyzico app entegre edip kredi kartı ile ödeme almak.

İNCELEYİN
PWA

PWA

PWA; web sitelerinin uygulma mağazalarına gerek kalmadan akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlara indirilmesini sağlayan ileri web uygulamasıdır. Bir hazinedir.

İNCELEYİN

Yeni teknolojilerin sayısının artmasıyla birlikte, web geliştirme alanı sürekli olarak ilerlemektedir. Web siteleri yeni teknolojilerin uygulanması sayesinde daha hızlı ve kullanımı kolay bir duruma gelmiştir.

Web sitelerinde kullanılmakta olan birçok teknoloji bulunmaktadır. Bunlardan biri AMP’dir. AMP teknolojisi ile web sayfaları mobil cihazlarda çok daha hızlı şekilde görüntülenebilmektedir. APP teknolojisi de oldukça sık kullanılmaktadır. APP ile web sitelerine belirli fonksiyonları gerçekleştiren uygulamalar entegre edilebilmektedir. Son yılların popüler web teknolojisi ise PWA’dır. PWA sayesinde web siteleri, uygulama mağazalarına ihtiyaç duyulmadan cihazlara indirilebilmektedir.

Referans : https://en.wikipedia.org/...

Alışveriş sepeti:

Form hata uyarıları!