Minimalist Web Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Web Site Kampanyası

SEO Uzmanından Ekonomik Web Sitesi

Tüm SEO yöntemleri dahil, hız ve performansta rakipsiz, özel tasarım web sitesi paketi. Google Ads ve İnstagram reklam yönetimi, İnstagram hesap yönetimi dahil.

Web Site Kampanyası

PROFESYONEL SEO DAHİL WEB SİTESİ

Firmanıza; işletme faaliyeti, bilgi ve tanıtım sayfaları, listeleme sayfaları, ürün ve hizmet sayfaları, foto galeri ve video galeri sayfalarını içeren özel web sitesi yapıyoruz. Profesyonel web tasarım ve benzersiz web programlama , daha iyi sayfa deneyimi ve daha iyi kullanıcı deneyimi , profesyonel organik SEO , hassas teknik SEO . Hepsi bir arada online pazarlama kampanyası . Üstelik 12 ay hizmet, kredi kartı gerektirmeyen aylık ödemeler , esnek taahhüt olanağı . Aşağıdaki ücret peşinat tutarı olup; web sitenizin yayına başladığı tarihte diğer aylık taksitlerin ödemesi başlar. Peşinat dahil toplam 13 taksittir. Tüm detaylar için sozlesme'mizi inceleyiniz.

 • %18 KDV dahil 1093,32 TL

Ödeme Sayfası

 • Firma web sitesi; sonradan eklenmesi muhtemel ürünler ve sayfalar hariç, ilk yayın için en fazla 30 sayfa olabilir. HİZMET KONUSUÜCRETPERİYOT
 • Web Sitesi Yayını 91,50TL Aylık Hosting, güvenlik Sertifikası (SSL), e-mail hizmeti ve yıllık yazılım güncelleme dahil olup alan adı (domain) ve E-ticaret hariçtir.
 • Özel Web Tasarım Hizmete Dahil - Şablon kullanmıyoruz. Teknik SEO, yerel SEO ve organik SEO konularına tam uyumlu, sektörde benzersiz olan kendi geliştirdiğimiz web tasarım yazılımımız ile daha iyi kullanıcı deneyimini sağlayan estetik tasarımlar yapıyoruz.
 • Özel Web Sitesi Yazılımı Hizmete Dahil - 2010'dan itibaren geliştirmeye başladığımız, sektörde benzersiz ve SEO arama motoru optimizasyonunda rekabetçi özel web sitesi yazılımımız ile web siteler yapıyoruz.
 • Web Sitesi Yayın Hazırlığı2.190,00TL Bir kez Geliştirdiğimiz özel website yazılımı sayesinde ~%100 Teknik SEO sunuyor, rakipsiz hız ve performans sağlıyoruz. İçerik yönetimi ve programlama dahil web sitesini ilk yayın için hazılıyoruz.
 • SEO Arama Motoru Optimizasyonu 730,00TL Aylık Uzman editörlerimiz, faaliyetiniz ile ilgili içerikleri; sektör, rakip ve anahtar kelime araştırması yapıp, kelime kısıtlaması olmadan yayına, online pazarlamaya ve dil bilgisine uygun şekilde düzenler ve web sitesine ekler. Neden sıralama taahhüdü verilemez?

WEB SİTESİ YAZILIMI

Yazılımımızı; tüm SEO yöntemlerini, kullanıcı deneyimini, online pazarlamayı ve teknolojik gelişmeleri göz önünde bulundurarak sürekli geliştiriyoruz. CDN olmasa da tüm sayfalar dünya genelinde mobilde bile ~2 sn.'den hızlı açılır. Standart PWA teknolojisi entegrasyonumuz sayesinde; AppStore ve Google Play gibi uygulama mağazalarına gerek olmadan akıllı telefonlara ve bilgisayarlara uygulama gibi indirilebilir.

SEO ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Web sitesi yayına başlar başlamaz; Google, Bing ve Yandex arama motorlarına hem görsel hem içerik site haritalarını gönderiyoruz. Google Analytics doğrulaması yapıyoruz. İlk üç aydan sonra kullanımı kolay yönetim paneli veriyoruz.

SEO ve ÖZGÜN İÇERİK YÖNETİMİ

SEO dinamik bir süreçtir. Web sitesinden verim almak için sürekli ilgilenilmesi gereklidir ve SEO uzmanlık gerektirir. Özgün içerik yönetimi en önemli konudur. En iyi verimi alabilmeniz için eğer isterseniz, yaptığımız web sitelerinin içerik yönetimini aylık 730TL ek ücretle editörlerimizle bizzat yönetiyoruz ve kapsamlı SEO çalışması yapıyoruz. Kapsamlı arama motoru optimizasyonu SEO istikrarlı ve uzun soluklu bir çalışma gerektirir. İyi bir SEO hizmeti 3-6 ayda etkisini gösterir. Hedef kitle belirleme, rakip araştırması, sektör araştırması, anahtar kelime araştırması, düzenli takip ve analizler ve içerik güncellemelerini de kapsar.

GOOGLE ADS ARAMA AĞI REKLAMLARI

Google Arama Ağı uzmanlığımız ile hedef kitleye uygun, etkili reklam metinleri hazırlıyor, anahtar kelime ve negatif anahtar kelime varyasyonlarını da belirleyerek reklamları hazırlıyor ve sürekli takip ederek reklamları geliştiriyoruz. Açılış sayfası deneyiminde neredeyse rakipsizdir. Reklam alaka düzeyinde en iyi kurguyu hedefliyoruz. Beklenen tıklanma oranını %5-%10 aralığında olana kadar geliştiriyor ve böylece tıklama başına en iyi maliyetlerin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Tıklama sayıları, harcama detayları ve diğer ayrıntıları kolayca takip edebilmeniz için size de paylaşım veriyoruz. Google Ads Arama Ağı Reklamları yönetim ücreti 365TL/Ay olup, sektörünüzün rekabet durumunu inceledikten sonra da reklam bütçesi önerisi yapıyoruz.

İNSTAGRAM ve FACEBOOK REKLAMLARI

Doğru hedef kitle, etkili görsel ve video seçimi, anlaşılır içerik ve verimli hastag seçimi ile reklamın yayınlanacağı yerleri de hassas bir şekilde belirleyerek bilinirlilik ve/veya satış odaklı reklam yayını başlatıyor ve düzenli takip ederek reklam verimliliğini geliştiriyoruz. İnstagram reklamları ve Faceboook reklamları yönetim ücreti 365TL/Ay olup, sektörünüzün rekabet durumunu inceledikten sonra da reklam bütçesi önerisi yapıyoruz.

WEB SİTESİ SEO PLANI

Web sitemizi bilgisayarınızdan ziyaret ediyorsanız sayfa sonunda, akıllı telefon ve tabletlerde ise ekranın altında görünen ikonlar aracılığı ile bize bir tıkla kolayca ulaşabilirsiniz. Sektörünüzü ve varsa online pazarlama çalışmalarınızı sorarak görüşmeye başlayacağız. İşletmeniz ile ilgili ürün ve hizmetlerinizin neler olduğunu, deneyiminizi, prensiplerinizi öğrenmemiz gerekiyor. Sizden alacağımız bilgiler ve iş planımız doğrultusunda yayın tarihini hesaplayıp planımızı sizinle paylaşacağız. Onayınız doğrutusunda işinizi yapmaya başlayacağız.

Hizmetimizin kapsamı, hizmet standartlarımız, bizim sorumluluklarımız, müşterimizin sorumlulukları ve ticari bilgilerimizi; tek sayfalık Website Programlama, Tasarım, Yayınlama ve Yönetim Hizmeti Sözleşmesi belgesinden inceleyebilirsiniz : sozlesme.pdf

WEB SİTESİ HİZMETİNİ FATURALANDIRMA

Yukarıdaki bahsi geçen tüm ücretler KDV hariç ücretler olup %18 KDV eklenecektir. Yasa gereği reklam ücretlerinin KDV sinde 3/10 oranında tevkifat uygulanır. Web sitesi yayını dahil tüm hizmetler abonelik süresince geçerlidir.

Bu sayfa 28.04.2021 tarihinde eklendi. En son 14.11.2021 tarihinde güncellendi. Güncelleme Geçmişi sayfasından diğer sayfalardaki güncelleme zamanlarını görebilirsiniz.


E-A-T (Expertise | Uzmanlık) :
Dünya genelinde ortalama 1,5 sn.'den hızlı açılan; PWA ile akıllı telefonlara ve bilgisayarlara uygulama gibi yüklenebilen ve çevrimdışı erişim imkanı veren web siteleri yapabildiğimiz özel yazılımımızı geliştirdik. Minimum kod, maksimum hız, yüksek performans ve daha iyi kullanıcı deneyimi için PHP, CSS, Javascrip, HTML5 konularının her birinde 10 bin saat üzeri deneyim!
İsfendiyar YÜCEL'in
Twitter profili @basitamazor
İnstagram profili @isfendiyaryucel

E-A-T (Authotitativenes | Otorite) : Online Pazarlama | Dijital Pazarlama | https://ilgi.li/
Makalelerimiz; "online pazarlama", "online pazarlama nasıl yapılır", "özgün içerik", "özgün içerik nasıl yazılır" gibi Google aramalarında, dünya genelinde ~30 milyon sonuçta ilk sıralarda gösteriliyor!

E-A-T (Trustworthiness | Güvenilirlik) : Arama Motoru ve Pazaryeri | https://teyit.li/
İşletmelere, profesyonel online pazarlama ve rekabetçi e-ticaret imkanı sağlıyor; kullanıcılara da en iyi deneyim için, en hızlı sayfalarla, sadece doğrulanmış sonuçlar sunuyoruz.!

hizmetler.pdf   sozlesme.pdf

 • Ana Sayfa
 • Web Sitesi SEO Paketi
 • Online Pazarlama
 • Landing Page
 • SEO Kılavuzu
 • Web Geliştirme
 • Web Tasarım
 • English
 • Alışveriş sepeti:

  Form hata uyarıları!