Minimalist Web

Bilgi Teknolojileri A.Ş. Menü

12WEB SİTESİ SEO PAKETİ

Web Site Kampanyası

Uzman SEO | Ekonomik Web Sitesi

SEO uzmanından hepsi bir arada çözümler. Hız ve performansta rakipsiz, özel tasarım web site kampanyası. Teknik SEO, Organik SEO, Yerel SEO, Sosyal SEO.

Web Site Kampanyası

EKONOMİK WEB SİTESİ ABONELİĞİ

Bu kampanya kapsamında; firmanız için özel web sitesi yapıyoruz. Ücretsiz teyit.li üyeliği ile anında kredi kartı ile web sitenizden ve teyit.li'den ürünlerinizi sadece %3,5 komisyon oranı ile satma (e-ticaret) imkanı veriyoruz. İşletme faaliyeti, bilgi ve tanıtım sayfaları, ürün ve hizmet listeleme ve açıklama sayfaları ile foto galeri ve video galeri sayfaları dahildir. Ödeme yapmadan önce sozlesme'yi inceleyiniz. Aylık ücret 169TL + %18KDV toplam 199,42TL'dir. İlk üç aylık ücretin peşin ödenmesi gerekir.

  • %18 KDV dahil 598,26 TL

Sepete Ekle

  • Firma tanıtım web sitesi; sonradan eklenmesi muhtemel ürünler ve sayfalar hariç, ilk yayın için en fazla 15 sayfa olabilir. HİZMET KONUSUÜCRETPERİYOT
  • Özel Web Sitesi Yayını 169TL Aylık Hosting, güvenlik Sertifikası (SSL), e-mail hizmeti, yıllık yazılım güncellemesi ve .com uzantılı Alan adı (domain) ve E-ticaret dahildir. Eğer web sitesinde ürün satışı yapılmayacak ise (E-Ticaret yoksa) ilk üç aydan sonra aylık ücret 99TL'dir.
  • Özel Web Sitesi TasarımıHizmete Dahil - Web sitesi tasarımı; hız ve performansı etkileyen en önemli konulardandır. Herbirini sıfırdan özel olarak kodladığımız tasarım bankamızı kullanıyoruz.
  • Teknik SEOHizmete Dahil - Geliştirdiğimiz özel website yazılımı sayesinde %100 Teknik SEO ve rakipsiz hız ve performans sağlıyoruz.

WEB SİTESİ YAZILIMI

Yazılımımızı; tüm SEO yöntemlerini, kullanıcı deneyimini, online pazarlamayı ve teknolojik gelişmeleri göz önünde bulundurarak sürekli geliştiriyoruz. CDN olmasa da tüm sayfalar dünya genelinde mobilde bile ortalama 2 sn.'den hızlı açılır. Standart PWA teknolojisi entegrasyonumuz sayesinde; AppStore ve Google Play gibi uygulama mağazalarına gerek olmadan akıllı telefonlara ve bilgisayarlara uygulama gibi indirilebilir.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Web sitesi yayına başlar başlamaz; Google, Bing ve Yandex arama motorlarına hem görsel hem içerik site haritalarını gönderiyoruz. Google Analytics doğrulaması yapıyoruz. Kullanımı kolay yönetim paneli veriyoruz.

SEO YÖNETİMİ

SEO dinamik bir süreçtir. Web sitesinden verim almak için sürekli ilgilenilmesi gereklidir ve SEO uzmanlık gerektirir. Bu nedenle en iyi verimi alabilmeniz için yaptığımız web sitelerini isterseniz aylık 365TL ek ücretle editörlerimizle bizzat yönetiyoruz. Hedef kitle belirleme, rakip araştırması, sektör araştırması, anahtar kelime araştırması, düzenli takip ve analizlerle içerik güncellemeleri yapıyoruz.

GOOGLE REKLAMLARI

Google Arama Ağı uzmanlığımız ile hedef kitleye uygun, etkili reklam metni, anahtar kelime ve negatif anahtar kelime varyasyonlarını belirleyerek reklamları hazırlıyor ve sürekli takip ederek reklamları geliştiriyoruz. Açılış sayfası deneyiminde neredeyse rakipsiz. Reklam alaka düzeyinde en iyi kurguyu yapıyoruz. Beklenen tıklanma oranını %10 seviyesine gelene kadar geliştiriyor ve böylece tıklama başına en iyi maliyetlerin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Tıklama sayıları, harcama detayları ve diğer ayrıntıları kolayca takip edebilmeniz için size de paylaşım veriyoruz. Bu hizmetin aylık ücreti 365 TL olup, en az 730TL reklam bütçesi ayırmanızı öneriyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Doğru hedef kitle, etkili görsel seçimi, anlaşılır içerik ve verimli hastag seçimi ile reklamın yayınlanacağı yerleri de hassas bir şekilde belirleyerek bilinirlilik ve/veya satış odaklı reklam yayını başlatıyor ve düzenli takip ederek reklam verimliliğini geliştiriyoruz. Bu hizmetin aylık ücreti 365 TL olup, en az 300TL reklam bütçesi ayırmanızı öneriyoruz. Bu hizmet Google Reklamları ile birlikte alınırsa bu yönetim ücretinde %50 indirim uygulanır.

WEB SİTESİ SEO PLANI

Web sitemizi bilgisayarınızdan ziyaret ediyorsanız sayfa sonunda, akıllı telefon ve tabletlerde ise ekranın altında görünen ikonlar aracılığı ile bize bir tıkla kolayca ulaşabilirsiniz. Sektörünüzü ve varsa online pazarlama çalışmalarınızı sorarak görüşmeye başlayacağız. İşletmeniz ile ilgili ürün ve hizmetlerinizin neler olduğunu, deneyiminizi, prensiplerinizi öğrenmemiz gerekiyor. Sizden alacağımız bilgiler ve iş planımız doğrultusunda yayın tarihini hesaplayıp planımızı sizinle paylaşacağız. Onayınız doğrutusunda işinizi yapmaya başlayacağız.

Hizmetimizin kapsamı, hizmet standartlarımız, bizim sorumluluklarımız, müşterimizin sorumlulukları, ödeme linki ve ticari bilgilerimizi; tek sayfalık Website Programlama, Tasarım, Yayınlama ve Yönetim Hizmeti Sözleşmesi belgesinden inceleyebilirsiniz : sozlesme.pdf

GÜVENLİ ÖDEME YÖNTEMİ

Kredi kartı ödemelerinde İyzico güvenli ödeme hizmetini kullanıyoruz.

Yukarıdaki bahsi geçen tüm ücretler ücretler KDV hariç ücretler olup %18 KDV eklenecektir. Yasa gereği reklam ücretlerinin KDV sinde 3/10 oranında tevkifat uygulanır. Web sitesi yayını dahil tüm hizmetler abonelik süresince geçerlidir.

Bu sayfa 28.04.2021 tarihinde eklendi. En son 12.06.2021 tarihinde güncellendi. Güncelleme Geçmişi sayfasından diğer sayfalardaki güncelleme zamanlarını görebilirsiniz.


E-A-T (Expertise | Uzmanlık) :
Dünya genelinde ortalama 1,5 sn.'den hızlı açılan; PWA ile akıllı telefonlara ve bilgisayarlara uygulama gibi yüklenebilen ve çevrimdışı erişim imkanı veren web siteleri yapabildiğimiz özel yazılımımızı geliştirdik. Minimum kod, maksimum hız, yüksek performans ve daha iyi kullanıcı deneyimi için PHP, CSS, Javascrip, HTML5 konularının her birinde 10 bin saat üzeri deneyim!
İsfendiyar YÜCEL'in Twitter profili @basitamazor
İnstagram profili @w3seosem

E-A-T (Authotitativenes | Otorite) : Online Pazarlama | Dijital Pazarlama | https://ilgi.li/
Makalelerimiz; "online pazarlama", "online pazarlama nasıl yapılır", "özgün içerik", "özgün içerik nasıl yazılır" gibi Google aramalarında, dünya genelinde ~30 milyon sonuçta ilk sıralarda gösteriliyor!

E-A-T (Trustworthiness | Güvenilirlik) : Arama Motoru ve Pazaryeri | https://teyit.li/
İşletmelere, profesyonel online pazarlama ve rekabetçi e-ticaret imkanı sağlıyor; kullanıcılara da en iyi deneyim için, en hızlı sayfalarla, sadece doğrulanmış sonuçlar sunuyoruz.!

hizmetler.pdf   sozlesme.pdf

Alışveriş sepeti:

Form hata uyarıları!