Minimalist Web

Bilgi Teknolojileri A.Ş. Menü

12WEB SİTESİ SEO PAKETİ

Web Site Kampanyası

Uzman SEO Hizmeti Aylık 730TL Ücretsiz Web Sitesi

SEO uzmanından hepsi bir arada çözümler. Hız ve performansta rakipsiz, özel tasarım web site kampanyası. Teknik SEO, Organik SEO, Yerel SEO, Sosyal SEO.

Hizmetimizin kapsamı, hizmet standartlarımız, bizim sorumluluklarımız, müşterimizin sorumlulukları, ödeme linki ve ticari bilgilerimizi; tek sayfalık Website Programlama, Tasarım, Yayınlama ve Yönetim Hizmeti Sözleşmesi belgesinden inceleyebilirsiniz : sozlesme.pdf

Bu kampanya doğrultusunda her ilden her biri farklı sektörlerden olacak şekilde 4'er sipariş kabul edebiliyoruz.

GÜVENLİ ÖDEME YÖNTEMİ

Kredi kartına 12 taksit fırsatı. Tek çekim dışında; 2, 3, 4, 6, 8 ya da 12 taksit imkanı vardır. Taksit seçenekleri, ödemeyi yapacağınız kredi kartınızın ait olduğu bankaya göre değişiklik gösterebilir. Kredi kartı ödemelerinde İyzico güvenli ödeme hizmetini kullanıyoruz.

HEDİYE REKLAMLAR ve ÜCRET İADESİ

Vade farkını sonraki ilk ödemenizden düşüyoruz. Hizmeti sonlandırmak isterseniz geri iade ediyoruz.

Ücret İadesi Kampanyası

Taksitli ödemeye yansıyacak olan vade farklarını, 2. ay sonunda sözleşmeyi sonlandırmak isterseniz geri iade ediyoruz ya da devamındaki ilk ödemenize vade farkı kadar indirim uyguluyoruz. Geri iade yapabilmemiz için, ödeme tarihinden 7 iş günü önce vade farkı tutarında (%18 KDV dahil) iade faturası kesip bize ulaştırmanız gerekiyor. İade faturası tutarını, fatura bize ulaştıktan sonra, 2 iş günü içinde resmi banka hesabınıza aktarıyoruz.

Ücretsiz Google Arama Reklamları Yönetimi

365TL + %18 KDV tutarındaki Google reklam hesabı kurulumu ile yine 365TL + %18 KDV tutarındaki Facebook ve İnstagram reklam hesabı kurulumu ücretini almıyoruz.

  • İşletmenize uzman SEO hizmeti verirsek; sözleşme süresince geçerli ücretsiz detaylı ve özel firma tanıtım web sitesi yapar ve yönetiriz. Böylece aylık 1.000TL - 3.000TL arasında SEO maliyet tasarrufu ile yaklaşık 5.000TL web sitesi maliyet tasarrufu sağlarız. Yazılımımızı; tüm SEO yöntemlerini, kullanıcı deneyimini, online pazarlamayı ve teknolojik gelişmeleri göz önünde bulundurarak sürekli geliştiriyoruz. SEO, web sitesinden verim almak için sürekli gerekli olan bir çalışmadır. Uzmanlık gerektirir. Bu nedenle yönetim paneli vermiyor, yaptığımız web sitelerini editörlerimizle bizzat yönetiyoruz. HİZMET KONUSUÜCRETPERİYOT
  • Hosting, SSL, Geliştirme, Yönetim730,00TLAylıkKendi sunucularımızda yayınlıyoruz. Hosting sınırı yok. E-Mail hizmeti dahil. Güvenlik Sertifikası yayından önce yükleniyor. 6 (altı) ayda bir yazılım güncellemesi yapıyoruz. İçerik yönetimi editörlerimiz tarafından yapılıyor.
  • Teknik SEO, Organik SEOHizmete dahil-Geliştirdiğimiz özel website yazılımı yardımıyla %100 Teknik SEO taahhüt edebiliyoruz. Ayrıca; yayın öncesi titiz anahtar kelime, pazar ve rakip araştırmalarımız ile kapsamlı Organik SEO yapıyoruz. İlk yayın gününde; Google, Bing ve Yandex arama motorlarına hem görsel hem içerik "Site Haritaları" gönderiyoruz. Google Analytics doğrulaması yapıyoruz. Düzenli olarak verimliliği takip ediyor, güncelliyor ve aylık olarak raporluyoruz.
  • Özel Web Sitesi TasarımıHizmete dahil-Web sitesi tasarımı; hız ve performansı etkileyen en önemli konulardan biridir. Hız ve performanstan ödün vermediğimiz için; şablon kullanmıyoruz, her tasarımı sıfırdan kodluyoruz.
  • Yerel SEO730,00TLBir kezİşletme adresini Google, Bing ve Yandex haritalara ekleyip, onaylatıyoruz. Web site içeriği doğrultusunda titizlikle gerekli harita ayarlarını yapıyoruz.
  • Sosyal SEO730,00TLBir kezFacebook işletme sayfası ve Instagram hesap açılışlarını ve gerekli ayarlarını yapıyoruz. Verimliliği arttırmak için paylaşım şablonları hazırlayıp tavsiyelerde bulunuyoruz.
  • Google Arama Ağı Reklamları1.095,00TLAylıkGoogle Ads Reklam hesabı kurulumu ücretsizdir. Reklam yönetim bedeli 365TL olup 730TL ise reklam bütçesidir. Yönetim panelinden vereceğimiz yetki ile tıklama, harcama ve diğer detayları istediğiniz yerden kolayca takip edebiliyorsunuz. Sertifikalı Google Arama Ağı uzmanlığımız ile hedef kitlenize en uygun reklam, anahtar kelime, negatif anahtar kelime varyasyonlarını belirleyerek reklamları hazırlıyor ve sürekli takip ederek reklam verimliliğini geliştiriyoruz. Açılış sayfası deneyiminde neredeyse rakibimiz yok. Reklam alaka düzeyinde en iyi kurguyu yapıyoruz. Beklenen tıklanma oranlarını %10 lar seviyesine gelene kadar geliştiriyor ve böylece tıklama başına en makul maliyetlerin gerçekleşmesini sağlıyoruz.
  • Facebook ve İnstagram Reklamalları1095,00TLAylıkReklam hesabı kurulumu ücretsizdir. 365TL reklam yönetim ücreti olup 365TL instagram, 365TL de facebook reklam bütçesidir. Doğru hedef kitle, etkili görsel, içerik ve hastag seçimleri yanında reklamın yayınlanacağı yerleri de hassas bir şekilde belirleyerek bilinirlilik ve/veya satış odaklı reklam yayını başlatıyor ve düzenli takip ederek reklam verimliliğini geliştiriyoruz.

GENEL TAKSİT TABLOSU

İlk iki aylık hizmet ücreti ile tek seferlik ücretler peşin ödemedir. Yukarıdaki tabloda yer alan ücretler KDV hariç ücretler olup; aşağıdaki ücretler ise %18 KDV ve taksit sayısına göre değişen vade farkları dahil ücretlerdir. Tek çekimde vade ya da masraf yoktur. Web sitesi hizmeti sözleşme süresince geçerlidir. Bağlayıcılık yok. İkinci aydan sonra sözleşme feshi için başka bir yaptırım yok.

Tek çekim : ₺8.614,00 2 x ₺4.343,19 = ₺8.686,38 3 x ₺2.922,75 = ₺8.768,24 4 x ₺2.208,25 = ₺8.832,98 6 x ₺1.502,27 = ₺9.013,64 8 x ₺1.147,71 = ₺9.181,66 9 x ₺1.032,64 = ₺9.293,75 12 x ₺798,40 = ₺9.580,86

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR

Talebiniz ile ilgili ön görüşme için bizi aramalı ya da e-mail göndermelisiniz. Bilgisayarlarınızdan web sitemizi ziyaret ediyorsanız sayfa sonunda, akıllı telefon ve tabletlerde ise ekranın altında görünen ikonlar aracılığı ile bizi bir tıkla kolayca arayabilir ya da e-mail gönderebilirsiniz. Sektörünüzü ve varsa online pazarlama çalışmalarınızı sorarak görüşmeye başlayacağız. İşletmeniz ile ilgili ürün ve hizmetlerinizin neler olduğunu, deneyiminizi, prensiplerinizi öğrenmemiz gerekiyor. Sizden alacağımız bilgiler ve iş planımız doğrultusunda yayın tarihini hesaplayıp planımızı sizinle paylaşacağız. Onayınız doğrutusunda işinizi yapmaya başlayacağız.

Bu sayfa 15.03.2021 tarihinde eklendi. En son 26.03.2021 tarihinde güncellendi. Güncelleme Geçmişi sayfasından diğer sayfalardaki güncelleme zamanlarını görebilirsiniz.


E-A-T (Expertise | Uzmanlık) : (İnstagram) @isfendiyaryucel
Dünya genelinde ortalama 1,5 sn.'den hızlı açılan; PWA ile akıllı telefonlara ve bilgisayarlara uygulama gibi yüklenebilen ve çevrimdışı erişim imkanı veren web siteleri yapabildiğimiz özel yazılımımızı geliştirdik. Minimum kod, maksimum hız, yüksek performans ve daha iyi kullanıcı deneyimi için @w3seosem | PHP, CSS, Javascrip, HTML5 konularının her birinde 10 bin saat üzeri deneyim!

E-A-T (Authotitativenes | Otorite) : Online Pazarlama | Dijital Pazarlama | https://ilgi.li/
Makalelerimiz; "online pazarlama", "online pazarlama nasıl yapılır", "özgün içerik", "özgün içerik nasıl yazılır" gibi Google aramalarında, dünya genelinde ~30 milyon sonuçta ilk sıralarda gösteriliyor!

E-A-T (Trustworthiness | Güvenilirlik) : Arama Motoru ve Pazaryeri | https://teyit.li/
İşletmelere, profesyonel online pazarlama ve rekabetçi e-ticaret imkanı sağlıyor; kullanıcılara da en iyi deneyim için, en hızlı sayfalarla, sadece doğrulanmış sonuçlar sunuyoruz.!

hizmetler.pdf   sozlesme.pdf